Competențe antreprenoriale - București - Grupa 1

Cursurile încep Vineri 27 Iunie 2014, ora 17:00 la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

Ciocan Ştefana
Lungu Elena Claudia
Niia Petruţa Daniela
Odăgescu Ruxandra Adriana
Suciu Ştefana
Ilinca Elena Cristina
Grigore Ioana
Ilie Florentina Lavinia
Matache Paulina
Marin Paula Maria
Firoiu Theodora Ioana
Mitrea Elena
Anton Nicoleta
Bãdãrãu Alina Elena
Rogojanu Roxana
Leafu Stefania
Ianolide Despina
Monta Paulina
Olteanu Ana Maria
Marin Teodora
Şut Mandea Cristina
Calin Dana
Iordache Zzosima
Mate Luminita Mihaela
Ionita Letitia

Competențe antreprenoriale - București - Grupa 2

Cursurile încep Vineri 27 Iunie 2014, ora 17:00 la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

Radu Luciana
Neamţu Anca Mihaela
Sandu Camelia
Sîmbotin Lucica
Sandu Diana Alexandra
Teleanu Claudia Georgeta
Panaghia Oniţă Iuliana
Burilescu Camelia
Olaru Elena
Nebancea Teodora Elena
Cojocaru Magdalena
Grecu Cristina-Andreea
Dinu Gloria-Mihaela
Keşişian Angela
Guţu Gabriela
Loloiu Daniela
Tone Sorina
Zgîrieci Nicoleta
Habor Elena
Al-dineh Florentina
Cristea Gabriela Graţiela
Croitoru Veronica
Crâciun Maria
Nedelea Daniela Speranţa
Popescu Iuliana
Oancea Mirela
Oancea Marina Adriana
Sȋrghie Daniela

Competențe antreprenoriale - București - Grupa 3

Cursurile încep Vineri 27 Iunie 2014, ora 17:00 la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

Tache Maria Magdalena
Chira Ştefana
Grãdinaru Maria
Poşircă Cătălina Angela
Buldur Viorela Cristina
Soare- Tudoricã Mihaela Ionela
Dinu Marina
Bizadea Florina
Popazu Liliana Valentina
Nicolaie Maria Ştefania
Cruceru Mihaela
Buda Cristina
Constantin Afrodita
Ion Corina Alexandra
Grigore Raluca Gabriela
Pleşa Georgiana Elena
Stoian Magdalena
Nicolaie Parchisanu Laura
Erol Roxana Maria
Pană Mihaela Cristina
Pallea Mihaela
Dincă Mihaela Luminița
Firoiu Raluca Ana Maria
Sitaru Monica Georgiana
Voicu Cornelia
Zavragiu Ana Maria
Duicã Mãdãlina Alexandra
Jurcă Florentina Cristina

Competențe antreprenoriale - București - Grupa 4

Cursurile încep Vineri 27 Iunie 2014, ora 17:00 la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

Şiporeanu Nicoleta
Munteanu Maria Iuliana
Matache Elena
Pestica Mihaela
Radu Doina
Vatcovici Florentina Georgeta
Caragescu Gabriela
Dumitrache Ioana
Ştefãnescu Irina
Sadoveanu Elena
Smada Roxana Beatrice
Sima Elena Daniela
Duca Carmen Florina
Chirea Iuliana
Ianchiş Raluca
Ologiu Niculina
Gaja Monica
Drumeş Toniţa
Pătru Adriana Florentina
Burcea Clara Cristina
Dudău Gabriela Ana Maria
Matei Mariana
Merlaru Adriana-Raluca
Radian Tatiana
Anton Elena Mădălina

Competențe antreprenoriale - Constanța - Grupa 1

Cursurile încep Vineri 27 Iunie 2014, ora 17:00 la sediul Liceului Internațional de Informatică Constanța.

Asan Ghiulferin
Siminiceanu Andreea
Buturoagă Doina
Rus Mioara
Rus Cristina
Nistor Anca
Nedelcu Victoria
Viconschi Lucica
Buhaev Aurora
Buhaev Andreea
Drăgoi Georgeta
Poșircă Maria
Chiper Mădălina
Borcănaș Ștefana
Oros Cristina
Maxitian Carmen
Slincu Adriana
Bechiș Elena Geanina
Hîinza Ionica
Cîrjaliu Sorina
Cîrjaliu Valeria
Rusescu Irina
Poteleanu Gheorghița
Epure Marina
Roșca Angela
Cuza Dumitra
Mihăilescu Monica
Călin Georgeta

Competențe antreprenoriale - Constanța - Grupa 2

Cursurile încep Vineri 27 Iunie 2014, ora 17:00 la sediul Liceului Internațional de Informatică Constanța.

Drugă Ludovica
Ștefan Rodica Marilena
Marcu Florina
Anghel Mirela
Stan Cristina
Mihăilă Ruxandra
Jarnea Irina
Oprea Diana
Tălmaciu Florentina Diana
Negoi Mihaela
Coadă Laura
Simion Marioara
Abdula Nuran
Dinică Ramona
Nistor Oana
Nichita Diana
Petrescu Georgiana
Bucățică Mihaela
Pamuc Georgiana Laura
Bejan Ramona-Nicoleta
Zaif Carmen
Moise Daniela
Burmambet Namie
Burmambet Aighiul
Temneanu Elena
Ovanesian Felicia
Palaz Claudia Florentina
Tudorii Aurica

Competențe antreprenoriale - Constanța - Grupa 3

Cursurile încep Vineri 27 Iunie 2014, ora 17:00 la sediul Liceului Internațional de Informatică Constanța.

Nistor Georgeta
Buhaiev Elena
Daud Cristinela
Păcuraru Aurelia
Parolea Stela
Paun Roxana
Puica Popa Florentina
Gheorghe Carmen
Marinescu Monica Felicia
Ion Mihaela
Cioroiu Ramona
Ilie Anca Cristina
Vasile Alina Petruța
Boldea Mariana
Terente Andreea
Tănase Ioana
Moraru Aurora Maria
Mahu Alina
Lionte Andra
Codrea Ileana
Costin Crenguța
Cruceanu Giana Maria
Popa Merva
Capatina Atena
Toma Elena
Vasile Paulina
Fintina Andreea
Stănășel Ecaterina

Competențe antreprenoriale - Ploiești - Grupa 1

Cursurile încep Vineri 27 Iunie 2014, ora 17:00 la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

Zvirid Ramona-Maria
Costache Georgiana Lavinia
Murarescu Liliana
Ion Andreea Lavinia
Balasoiu Ana Florentina
Manea Raluca Maria
Bindu Roxana Madalina
Grigorovici Cristina-Mihaela
Roman Simona-Elena
Baciu Elena-Anda
Nae Luminita
Stefan Daniela
Baciu Maria-Irina
Marinescu Maria-Cateluta
Anghel Anca-Lavinia
Atanasiu Cristina-Madalina
Andronache Elena
Matei Cosmina-Iuliana
Chesnoiu Andreea-Elena
Roman Lucica
Budaca Violeta-Elena
Onica Anisoara
Catargiu Laura-Laura
Cazan Maria-Magdalena
Florea Madalina-Andreea
Raduta Raluca Elena
Craciunica Elena
Mihailescu Monica

Competențe IT - București - Grupa 1

Cursurile încep Vineri 27 Iunie 2014, ora 17:00 la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

Marin Maria
Popescu Livia
Ionescu Manuela Andreea
Rizea Georgescu Doina
Preda Elisabeta
Constantin Maria
Vlad Anca Teodora
Popescu Ana Maria
Dumitru Rodica
Gîscã Mihaela Ecaterina
Habor Cornelia Simona
Ionescu Emma
Ilie Valentina
Dragomir Laura
Şerban Bianca Cristina
Mârza Andreea
Dobre Mariana
Drideanu Mariana Marinela
Mihai Liliana
Preoteasa Tamara Emilia
Hriscu Iuliana Marcela
Roman Iuliana Cãtãlina
Nistor Anişoara Carmen
Dumitrescu Steluţa

Competențe IT - București - Grupa 2

Cursurile încep Vineri 27 Iunie 2014, ora 17:00 la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

Constantin Adina
Simion Simona Mihaela
Burcea Lidia
Frone Georgeta
Duerel Ioana Georgiana
Bălaşa Manuela Cristina
Drãghici Maria Andreea
Matei Vali Cătălina
Bonciu Laura Andreea
Oprea Florentina
Ilinca Gabriela
Vlad Andreea Loredana
Albiţa Vasilica Elisabeta
Oncescu Oana Claudia
Rosu Elena
Zahariuc Anca
Burcea Claudia
Bidilã Cristina Ligia
Pipoş Anca Diana
Lincă Mirela
Botnaru Ana Maria
Popovici Ionica
Deliu Ana
Pivniceru Elena Viorica
Bãlescu Nicoleta Anamaria

Competențe IT - București - Grupa 3

Cursurile încep Vineri 27 Iunie 2014, ora 17:00 la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

Frâncu Ioana
Zaharia Loredana
Zgondea Ana
Jercan Adriana
Firicel Valeria Mirela
Ţuţuianu Carol
Ghica Ana Mihaela
Mărculescu Elena
Tihulcă Andreea Georgiana
Dragu Daniela
Miu Adriana
Cojocaru Ionela Cornelia
Oprea Andreea
Marinescu Elena Luiza
Trandafir Andreea
Bicescu Ecaterina
Boaţă Mădălina
Costache Mona Gabriela
Vlasie Monica Georgiana
Onosă Iulia Ioana Cristela
Pãun Ioana
Mocanu Simona Alexandra
Burtea Mihaela Roxana
Iordãchescu Antoaneta
Mocanu Adriana

Competențe IT - Ploiești - Grupa 1

Cursurile încep Vineri 27 Iunie 2014, ora 17:00 la sediul Școala Internațională Spectrum.

Constantinescu Valeria- Madalina
Nitu Geta
Carnuta Ana
Stan Georgiana
Tudor Nicoleta
Dinu Alina
Paraschiv Adriana-Gabriela
Costea Alina-Ioana
Ispas Mihaela-Niculina
Dobre Magdalena-Camelia
Dinu Alexandra-Valentina
Bran Mariana
Iamandache Violeta
Serban Ioana-Mihaela
Dinu Oana-Nicoleta
Oprea Ana-Maria
Baciu Georgiana-Ramona
Vanghelie Micsunica-Georgeta
Enache Costina-Alina
Alecu Georgiana
Banu Marina-Diana
Nae Elena
Grigorovici Sarah
Brasov Viorica
Budulacu Georgiana
Stir Beatrice-Maria
Militaru Corina-Georgiana

Competențe antreprenoriale - București - Grupa 5

Cursurile încep Vineri 4 Iulie 2014, ora 17:00 la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

Gaidaenco Ludmila Felicia
Gruianu Laura Mihaela
Larion Claudia Valentina Mãdãlina
Scoicaru Ioana
Matei Liliana Alexandra
Achim Beatrice Florentina Gabriela
Cotruţă Gina
Matei Cristina
Aron Luminiţa Reli
Bucătaru Luiza Mihaela
Vasile Brȋnduşa
Bârghişan Nicoleta
Coman Melania Diana
Motorgeanu-Atomei Narcisa Luiza
Zidãroiu Alexandra Lotriana Gabriela
Nãstase Petruţa Cristina
Ciobanu Mãdãlina Patricia
Miron Elena
Drăghicean Verginia Mihaela
Gabor Luminiţa Mirela
Oneaţă Elena
Roşca Carmen
Roşca Rebeca
Valnoha Oana-Gabriela
Vişan Iuliana

Competențe antreprenoriale - București - Grupa 6

Cursurile încep Vineri 4 Iulie 2014, ora 17:00 la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

Iancu Ileana
Buliga Daniela
Jipa Adriana
Vasilescu Gabriela
Doroftei Ana Maria
Schutt Camelia Paula
Mãnãilã Aida Eleonora Ponti
Ivanciu Dana Mihaela
Mateescu Claudia Elena
Stroie Anca Mihaela
Stroie Elena Daniela
Akçadag Dorina Loredana
Crăciun Doina Pansela
Sârbu Dana
Pandele Simona
Ormenişanu Valentina Ioana
Alecu Renata Liliana
Vãduva Paula
Dumitru Violeta
Dumitru Diana Florentina
Abdula Ghiulten
Dobre Mihaela Mirela
Enea Andreea Roxana

Următoarele persoane nu au fost selectate pentru cursurile de formare de competențe antreprenoriale organizate în Regiunea 1 București-Ilfov datorită ocupării locurilor disponibile:

Ioniţă Nataliţa
Chicuş Ecaterina
Avram Andra Mihaela
Andrei Cristina Marina
Vasile Rodica
Radian Angela Claudia Cristna
State Camelia Florentina
Eremia Anca-Elena
Matei Andreea Alexandra

Competențe IT - București - Grupa 4

Cursurile încep Vineri 4 Iulie 2014, ora 17:00 la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

Moroşan Alina
Nedelcu Florentina
Costache Sofia Mihaela
Petrescu Mădălina
Chiţă Andrada Elena
Tabac Aurelia Simona
Anton Elena Larisa
Niculae Doina
Irimia Ana Maria
Cocuş Cecilia
Gulie Pompilia Mihaela
Florescu Florica Crina
Stan Ioana Mirela
Chihae Mariana
Orban Ramona
Pîrvu Silvia Gabriela
Ciorei Laura Mihaela
Geaucă Mihaela Ramona
Olteanu Germina Nicoleta
Ţuţuianu Niculina
Frone Mădălina Ioana
Luca Roxana Hester
Neagoe Carmen Viorica
Ristea Doina
Sârmoiu Bianca Andreea
Zamfir Aurelia

Competențe IT - București - Grupa 5

Cursurile încep Vineri 4 Iulie 2014, ora 17:00 la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

Radu Ana
Bidilã Maria
Păun Mihaela Denisa
Petrescu Doina
Costea Andreea
Gâja Ionela Monica
Radu Marinela
Băjenaru Cornelia Elena
Mihai Monica
Petrescu Salome Ştefania
Bidilã Gabriela
Măcăneaţă Luminiţa Elena
Groza Mihaela
Pîrjol Raluca
Ignat Casandra Andreea
Nedelcu Laura
Aparaschivei Luminiţa
Constantin Gherghina
Urlan Patricia Iulia
Urlan Maricica
Cȋrjaru Mădălina liliana
Cucu Mariana
Panjak Mãdãlina
Ursulean Sidonia-Roxana
Gemil Daniela

Următoarele persoane nu au fost selectate pentru cursurile de formare de competențe IT organizate în Regiunea 1 București-Ilfov datorită ocupării locurilor disponibile:

Rotaru Mariana
Alexandrescu Irina
Constantin Elena
Toma Angelica Alice
Bucur Sabina
Porumbel Luminiţa
Tudorache Gabriela
Dinuţ Rozemaria Patricia
Sandu Ana
Enache Adina
Slave Alexandra Ştefania
Pătraşcu Mădălina

Asistent de gestiune - București - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 23 August 2014, ora 17:00, la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

Apostol Liliana
Apostol Petruţa Cristina
Bargan Georgeta
Bazavan Cristina Adelina
Bărbulescu Paula Irina
Bărzoiu Mariana
Cazacu Daniela Florina
Cheresteş Florentina Gabriela
Chirea Elena
Crângaşu Manicea Floarea
Creţan Carmen Mihaela
Digă Nicoleta Filofteia
Dogan Lucreţia Andreea
Dumitru Elena
Ghita Cristiana
Grigore Mariana
Hagiu Sena
Ioniţã Alina Marinela
Luca Florenţa
Neacşu Cristina
Peicu Florentina Crina
Popescu Ioana Cristina
Preda Maria
Puianu Marinela
Rachieru Florica
Radu Mariana Claudia
Tătaru Cecilia
Vasilescu Costina

Asistent de gestiune - Iași - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 23 August 2014, la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

Avatajitei Raluca
Agafitei Nicoleta
Ancuta Elena
Antonescu Margareta
Bucur Adriana
Carabus Liliana Gabriela
Ciobanu Elena
Ciureanu Lavinia
Cotia Petruta
Dragan Ana Maria
Duca Liliana
Foca Alexandra
Ignat Alexandra-Georgiana
Luca Iuliana
Mariucu Gianina
Păcurici Dana Octavia
Patrascanu Mioara
Plaesu Marinela
Popa Laura
Popa Mariana
Popa Oana Maria
Prelipceanu Ramona
Stoica Mihaela
Tănăsucă Elena Dorina
Teodoriu Daniela
Verdes Elena Nadia
Zalinca Georgiana

Cofetar - București - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 23 August 2014, ora 17:00, la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

Al-Rifai Marinela
Apostol Alina-Georgiana
Aşik Georgeta Miihaela
Çataltepe Ana Maria
Doagaru Vasilica Jeni
Drăgoi Elena
Drăguţ Silvia Lucia
Gheorghe Marcela
Gheucă Florentina
Gurău Elena
Hruniuc Lăcrămioara
Kaçmaz Meluţa Marilena
Kaplanian Maririta
Karaca Cristina
Karasevda Roxana
Lulea Alexandra Georgiana
Lulea Maria
Marton Cristiana Daniela
Mârza Dana
Oaie Nicoleta
Oltay Florentina
Ruse Florina
Saruhan Rodica
Shahbazian Alice Aram
Sidorof Nichitovici Mariana
Şerban Tudora
Ştefan Florica
Ulubayram Liliana-Raluca

Operator introducere și validare date - București - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 23 August 2014, ora 17:00, la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

ANGHEL MANUELA
APOSTOL VIRGINIA
BELCIU ILEANA
CARHANIU ADRIANA
CRETAN MARIANA-IRINA
ENCUTU MARIA
ENESCU IULIANA-MARIA
FLORICICA FLORENTINA-MADALINA
GHITA IONICA-CRISTINA
GHITAN CONSTANTINA
GRIGORITA RODICA
GUTU MONICA
JALBA GEORGETA
MIHAI ANDA
MORARIU EMILIA
MUSTATEA MARIA
NICOLAE FLOAREA
PAVEL ELENA
PAUNA CRISTINA
PIUCA MARILENA
SANDU ROXANA-MIHAELA
SAVA NIHAELA
SCHITEANU ANDRA-VALENTINA
STANCIU IULIANA
TUDOR MARIANA
VASILE PAULA
VOICU ADINA-MIHAELA
VORNICU CARMEN-ELENA

Operator introducere și validare date - Iași - Grupa 1

Cursurile incep Sambata 23 August 2014 la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

Andriazi Daniela
Blajuta Cornelia
Bujor Olga
Buzdugan Valerica
Cenusa Margareta
Ciobanu Mariana
Cocos Cristina
Corban Cristina- Marilena
Cruceanu Simona Vasilica
Dumitriu Mihaela
Ghiban Georgeta
Guzga Catalina
Hovirneanu Cristi-Irina
Patrascu Magdalena
Pichiu Elena
Popescu Cristina Adriana
Rosu Ionela
Tapu Elena
Timofticiuc Maricela
Tudosa Maria
Urziceanu Laura
Vasiliu Adina Nicoleta

Baby sitter - București - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 20 Septembrie 2014, ora 17:00, la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

BADEA ALEXANDRINA
BARCIU ELENA
BATRINU COSMINA
BRAINDUSEL VALERICA
BUYAC ANA
CONSTANTIN DENISA
COSTIN ELENA
CRETU M. MARIA
CUTINA ADRIANA
GAGEA IOANA
MELINTE CRISTINA
MELINTE MIHAELA
NEFLIU FLORICEL
OANCEA MARIANA
OPREA PAULA
PRESMEREANU CRISTINA
RADUCANU NICOLETA
ROIBU LUCICA
SANFIROIU NICULINA
SERBAN CONSTANTINA
SISU MIHAELA
STROE VICTORIA
TUTUMAN DOINA
VELICU MARCELA
VRENICU IONELA
ZAMFIR CARMEN

Lucrător în comerț - București - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 20 Septembrie 2014, ora 17:00, la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

ARDELEANU AURICA
BARCIU CONSTANTINA
BARCIU VALENTINA
BURLAN SORINA
DRAGHICI LUMINITA
DRAGHICI MARIA
GAFTON CORINA ANDREEA
GRUIANU ECATERINA
HOLZMAN OCTAVIA
IORDAN LIVIA
LEONTE ANDREEA LUCIA
LEONTE IONELA
MAKIEN GEORGETA
MIHAILESCU MARIA
MIHAIU ROXANA
NEAGU FANICA
NECAIFOR GIULIA
NOATA ANA MARIA
NOATA TANIA
OSMAN CARMEN
PETCU LAURA CRISTINA
POPA DANIELA
POPA NICOLETA
RADITA ANICUTA
RADU ANISOARA
RADUCANU MIHAELA ALINA
TERK CRISTINA
VOICU NICOLETA

Operator introducere, validare si prelucrare date - Ploiești - Grupa 2

Cursurile încep Sambata 27 Septembrie 2014, ora 17:00 la sediul Școala Internațională Spectrum.

BARA MADALINA-ANDREEA
BARA VIORICA
BONDARET MELANIA
CHELU IOANA ANDREEA
CRISTEA DANIELA CARMEN
CRISU ELENA DANIELA
DAMIAN MIHAELA CATALINA
DATCU FLORENTINA SONIA
FRONE LARISA-MADELENA
GOJNEA DANIELA-ADELA
GRIGORE DOINA
IONITA IRINA
MARIAN DIANA FLORINA
MATEI FLORENTINA
MIRICIOIU VALERICA
MOCANU GEORGIANA
NASTASE-ALEXANDRU CLEMENTINA
NEAGU STELIANA
NECULA ADANA MIRUNA
NECULA VERONICA
NITULESCU CLAUDIA
PASCU ANCUTA MARIANA
PUSCASU ALINA
RADULESCU ADRIANA
RADULESCU ELENA IULIANA
RADUTA ALEXANDRINA
RUSE VASILICA
SREAJA ANA-MARIA RODICA

Secretar stenodactilograf - Operator birotică - Timișoara - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 27 Septembrie 2014, ora 17:00 la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

BANCOȘ DORINA DANTELUȚA
BĂBAN SIDONIA MARIANA
BĂEȘU VIORICA
BENE CLAUDIA LUCREȚIA
BORCA LILIANA
COCAR LARIASA VESNA
COJOCARU DANIELA
COSTIN MARIA
COȘA ESTERA IULIANA
COVACIU SIMONA
CRĂCIUN OTILIA
CRIȘAN ANA BARBARA
DUMITRAȘ STELA DANIELA
GRUESCU GABRIELA
JITĂREL RODICA
LĂCĂTUȘ MIRELA DANIELA
MAGDIN EMILIA
MITREA - STOICĂNESCU VICTORIA
ONIGAȘ MĂRIUȚA
PERȚE RODICA MARICA
PETCU GEORGIANA FLORENTINA
POPA DUMA ROXANA
PRISECIAN MARIANA
ROGOJAN BRÎNDUȘA ELENA
SAVA LUIZA IONELA
UNGUREANU DANIELA
VENTER MARINELA LAVINIA
VEZOC VALENTINA MARIA

Baby sitter - Cluj - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 27 Septembrie 2014, ora 17:00 la sediul Școala Internațională Spectrum.

BAZILIU VIORICA
BELDEAN CLAUDIA
BERKI PETRIC DANIELA
BESE GABRIELA
BORZA DANIELA
CAMARASIU MARIA
CIMPEAN GEORGETA
COSTEA MARIA
DANOIU ILEANA
DENES CORNELIA
DODUT LENUTA
ELCIU MOLDOVAN VIOLETA DELIA
FILIP GABRIELA IOANA
FILIP MARIANA
GALGOCZY OLGA
ISPAS RODICA
JOSAN MARIA CECILIA
MANASES LUMINITA COSMINA
MATES ANCA
OLELEU AMALIA ANDRADA
PETRIC LEONTINA
POP ONELIA
POPA ROMANA NICOLETA
STEFAN MARIA
SUCALA MONICA
TAMAS FLORINA ADELINA
VACARASARU CRISTINA ADINA

Lucrător în comerț - Cluj - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 27 Septembrie 2014, ora 17:00 la sediul Școala Internațională Spectrum.

BUIGA ALEXANDRA
CABA IULIANA
CHENDREAN DENISA RODICA
COLDEA MARIA ADELA
CORHA DELIA
DANCIU ANCA
DANCIU IOANA
FRATEAN OLTITA
GIRDAN MONICA
MATE CSILLA
NAGY NORA
NECIU IULIANA
NECIU MIHAELA MONICA
PAP MIHAELA DORINA
PAP RALUCA
PLES SILVIA SIMONA
PLES TAMARA TEODORA
POP DORINA MARINELA
RUSESCU MARIA
TARAU POP CRISTINA
TODICA ALEXANDRA RALUCA
TOMA ANCA
VADEAN GABRIELA
VADEAN TANIA COSMINA
VALASUTEAN SANDA
VALASUTEAN SIMINA ANDRA
VARO SARA

Baby Sitter - Constanța - Grupa 2

Cursurile încep Sambata 04 Octombrie 2014, ora 17:00 la sediul Liceului Internațional de Informatică Constanța.

BECU LILIANA
CANTARAGIU IOANA
CARAPALE STERIANA
CĂLIN LUCIANA
CIOBĂNIȚA MARIA
COTUNOAEI ELENA
DOBROIU IRINA-MONICA
DODAN MARIA
GABRIGEANU NICOLETA
GICU CHIRAȚA
GÎRBĂ DANIELA- LUMINȚA
GOGU ELENA
HAGIU NICOLETA
IRIMIA IOANA
IVAN NICULINA
MATACHE DOINIȚA
MERIȘAN CRISTINA
MOCANU LENUȚA
MUNTEANU ALEXANDRA
MUNTEANU EUGENIA ELENA
PARIS MIRELA
POP GABRIELA RAMONA
PREOTEASA DANIELA
PREOTEASA MARIA
RADU ECATERINA
STĂNILĂ MIRELA- AURELIA
VIȘOIU NICOLETA
VRABIE ELENA

 

Lucrător în comerț - Constanța - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 04 Octombrie 2014, ora 17:00 la sediul Liceului Internațional de Informatică Constanța.

BĂLAN LĂCRĂMIOARA
BOCÎNCĂ LILIANA
BICĂU MARIA
BURMAMBET NAGIE
CARMOCAN NICOLETA
COCONA SILVIA
COCONA ZOIȚA
CIOMAGĂ MIHAELA
CORÎCI ALINA OANA
DRAGOMIR CLAUDIA
DRAGOMIR MARIETA
IOSIF TICUȚA
HUȚAN ANDREEA
MANGIUREA LUMINIȚA-ELENA
MARIN KARMEN
MATEI VASILICA
MIHALCEA DIANA-CARMEN
MUNTEANU MIRELA
MUSTAFA GABRIELA
POP IONICA
RĂDĂȘANU MIHAELA
REIZ GHIULGIAN
REIZ MIRELA
TĂNASĂ GABRIELA
TOMOPOL ALINA
ȚOPAN TEODORA-DANIELA
ȚUGUREL PARASCHIVA
VICONSCHI LUCICA

Infirmier - București - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 6 Decembrie 2014, ora 17:00 la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

Androne Ana-Maria
Ciobanu Filofteia-Anca
Constantinescu Viorica
Copilescu Paulica
Dincă Neluţa
Dinuţ Petruţa
Guţu Vasilica
Huţu Mariana
Iliescu Corina
Ioan Magdalena
Ion Floarea
Lincan Florina
Marin Simona-Roxana
Marin Andreea-Gabriela
Nicolae Ştefania
Niţoiu Ilinca-Rada
Păsărică Mariana
Peşu Corina-Gabriela
Santi Elena-Nicoleţa
Schohterus Nicoleta-Cristina
Sgîrdea Brînduşa-Mihaela
Ţinică Roxana-Mihaela
Vasilescu Maria-Geanina
Zancu Ramona-Maria
Zlate Dorina
Zlate Ioana-Raluca

Lucrător în comerț - București - Grupa 2

Cursurile încep Sambata 6 Decembrie 2014, ora 17:00 la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

Acatrinei Nicoleta
Alexandru Eugenia
Badea Roxana
Brusturean Oana-Luminiţa
Cepan Petruţa-Vasilica
Crăciun Ionica
Cuciureanu Maria
Dinu Mihaela
Elisei Nicoleta
Enache Verginica
Floarea Florentina
Florea Violeta
Georgescu Vasilica
Ilie Cristina-Adica
Ion Elena
Joiman Doina-Verginica
Lupu Elena-Meira
Nicolae Marilena-Aura
Paraschivescu Daniela
Pavel Patricia-Gabriela
Pavel Anişoara-Aura
Pîrvu Dumitra
Popa Mariana
Radu Genoveva-Daniela
Suiceanu Roxana
Ştefănoaia Georgiana-Claudia
Tapardel Daniela
Vlădilă Maria-Sanda

Cofetar - Iași - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 6 Decembrie 2014 la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

Agrigoroaiei Mariana
Amanolesei Andreia
Bargan Adina
Borcan Irina Maria
Burdoi Doina
Bura Simona Gabriela
Carp Sinziana
Cimpoesu Diana
Dracsineanu Doina
Dulman Daniela-Ionela
Dumitru Mariana
Foca Ana Gabriela
Hrapciuc Gianina Mihaela
Iacob Anca Iuliana
Iurciuc Elena
Lazar Anca
Luca Alina
Maftei Carmen
Malus Elena Luminita
Mandache Lorena Alexandra
Martiniuc Mihaela Carmen
Matei Maria
Mart Ecaterina Maria
Nastase Constanta Isabela
Puscasu Mihaela
Rotariu Maria
Solodchi Marina Daniela
Taga Gabriela

Secretar stenodactilograf - Operator birotică - Iași - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 6 Decembrie 2014 la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

Afrasinei Daniela Mirela
Calin Ionela Madalina
Chinan Ramona Lacramioara
Chiper Ingrid
Chirila Rodica Catalina
Cihodaru Crina
Cojocaru Carmen
Cretu Raluca Madalina
Farcas Teodora
Florea Mariana Simona
Florescu Andreea
Geambazu Eveline Ioana
Gheorghita Anca Elena
Grosu Elena
Guzu Iuliana Luminita
Istrate Nicoleta
Loghin Daniela Gabriela
Moisa Lica Rodica
Nicoleanu Daniela
Nistor Anca Emilia
Popovici Silvia
Radeanu Teodora Silvia
Tascu Petronela
Tudosa Mihaiela
Varzari Maria Irina
Valceanu Irina
Voion Mihaela
Pascariu Andreea

Asistent de Gestiune - Timișoara - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 6 Decembrie 2014 la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

ALMĂZAN-BRĂNIȘTE ELENA-GEORGEA
BADERCA GHEORGHIȚA
BOBU FLORENTINA
CERBU ELENA
CRÎSNIC DACIANA
DINU ȘTEFANIA
DRAGOMIR DANIELA
DUIULEASA SANDRA RALUCA
HODUȚ LENUȚA
HOMIȚCHI ILDIKO
IOANOVICI SIMONA ELENA
IVAN FLORINELA
KRISCH ILDIKO
MARTINOV MARIANA
MATEI SORINA GABRIELA
NISTOR ERIKA MARIA
ORBULESCU-FIȚ PATRICIA VICTORIA
ORBOI MANUELA DORA
OSAIN ANGELA
OTLĂCAN SVETLANA LUMINITA
POPA ANA SORINA
PEPA DANIELA
SÂRBU ANTONELA MIOARA
STROE ALEXANDRA GEORGETA
SZERENCSI CAMELIA
ȘTEFAN RODICA ELENA
TOMICI MIHAELA CORINA
VELCIOV ANA-MARIA

Asistent de Gestiune - Ploiești - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 6 Decembrie 2014 la sediul Școala Internațională Spectrum.

PRUNA AURELIA
GHITA MARIANA
DUMITRESCU STEFANA
DUMITRESCU CORINA LILIANA
DATCU GEORGIANA
ȘANDOR TEODORA VALERIA
BANU BEATRICE ANELIZE
NEAGU SIMONA
NEAGU MIRCELIA
BORS GEORGIANA CRISTINA
DUMITRESCU IONELA-DANIELA
AVRAM CLAUDIA
LUCA DORINA
IGNAT ELENA ROXANA
CERNAT CEZARINA
BUGA CONSTANTA IRINA
SIMA ANDREEA DANIELA
MUNTEANU GEORGETA ISABELA
TUDOR VASILICA ISABELA
DUMITRU LAURA
DODAN LOREDANA
MUSAT ELLENY ANDA
BADICIOIU LOREDANA-CAMELIA
BANITA SIMONA
DRAGANESCU DANIELA
PETRE MIRELA
MANEA MARCELA
BORCEA MARIA

Baby Sitter - Ploiești - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 6 Decembrie 2014 la sediul Școala Internațională Spectrum.

DRAGNEA IULIANA
PETRESCU ANA-ELIZA
PESTRITU ALEXANDRA
NITU ZOEA VIORICA
VLAD IULIANA GEORGIANA
MITU MARCELICA
PETRE ADRIANA
JIPA FLORINA
OPREA FLORICA ZENAIDA
DECU ADRIANA
BACIU ANA STEFANIA
VISAN GEORGIANA-MIHAELA
STAN FLORINELA
MIHAILA VICUTA
DUMITRU ROXANA NICOLETA
CRACIUNICA FLORICA
ZAHARIA CARMEN-MIHAELA
COLEASA-DRAGOMIR ANISOARA
IONITA GENA
MANOLACHE ELENA
CHIRITA MIUTA
TIHU DOINA
CANA NICOLETA
AVRAM SILVIA
POENARU ANGELA
BORS DORINA
CONSTANTINESCU NICOLETA
POPESCU LAVINIA DANIELA

Operator introducere și validare date - Cluj - Grupa 2

Cursurile încep Sambata 6 Decembrie 2014 la sediul Școala Internațională Spectrum.

BABOS ANGELA
BACIU CATALINA GEORGIANA
CAMARASAN PAULINA
CAS CLAUDIA
CHIOREAN AURORA ZENAIDA
CIMPIAN MARIA
CIMPEAN MARIA SIMONA
COCAN ROXANA MARIA
COJOCNEAN MARIA
CSETE ELISABETA
FLORESCU ANCA OANA
IANC OANA EMILIA
IEPURE MARIOARA
ILEA TAMARA CARMEN
MICLAUS ANCA
MUNTEAN MELINDA
MURESAN CRINA
PARAUAN RODICA
POP ALINA IOANA
POP VERONICA COSMINA
PRODAN ALEXANDRA
RISTEIU PAULA MARIA
SISEA LUCIA ANGELA
SUCIU AURELIA
SZEKELY SAROLTA MELINDA
TATAR LUCICA
VLAD ANUTA
VLAD PAULA DAIANA

Secretar stenodactilograf şi operator birotică - Cluj - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 6 Decembrie 2014 la sediul Școala Internațională Spectrum.

ANTON CAMELIA ADRIANA
ARDELEAN GABRIELA
ARDELEAN LIVIA
BOITOS NELI
CHETAN MIRELA ROZALIA
CHIRA NASTASIA
CIOTLAUS DENISA
COROIAN MIRELA GABRIELA
DAMASCHIN GHEORGHINA FLORINA
GHIC DANIELA
HIRIT CRINA
ILISAN ANDREEA
ILISAN CRISTINA IOANA
LEGEAN FELICIA VIOLETA
MOLDOVAN LARISA
MUDURE MARIANA ANGELA
MUNTEAN ADINA DANIELA
PARAUAN RAMONA RODICA
POPA RUCSANDRA STEFANA
POPESCU OLIMPIA ELENA
RUS MADALINA ADINA
SALE ROZALIA LUCIA
STEFAN OANA ALEXANDRA
TAMAS SIMONA
TOCOIAN KRIZSTINA
ONIGA ANDRA
VASILCA DANA DELIA

Agent de turism - Ghid - Constanța - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 06 Decembrie 2014 la sediul Liceului Internațional de Informatică Constanța.

AMARTEI MIRUNA-ALEXANDRA
ATODIRESEI MARIA
BARNA MARIANA
CALENICI LUCIA
CIOLAC MIOARA
CILIOAICĂ ADELINA-ANDREEA
CIUNGĂ MIHAELA
CIORBARU IZE FABIOLA
COJA GHEORGHIŢA
COJOCARU ATENA
DUŢĂ IOANA
GEORGESCU ELENA
GHEORGHIU RUXANDRA
GRASU ZOE
JĂRLOIANU ALEXANDRA
LIONTE STELA
MARINESCU MARINA ANTOANETTA
LUPU MIHAELA
MENAGI ENISE
MIHAI CRISTINA-ROXANA
OMER LEILA
RADU NICOLETA
ROMAN MARIOARA
SALI SEILA
SASU CLAUDIA IOANA
SERIF LEILA
TEODORESCU ANAMARIA
TINCU DANIELA

Administrator de pensiune - Constanța - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 13 Decembrie 2014 la sediul Liceului Internațional de Informatică Constanța.

ARGATU IOANA
AGIOMER FENZILEC
BUHAIEV ROXANA
CARAMITEA GABRIELA
CĂLIN OANA MARIA
CÎRLAN VIRGINIA
COSTI ELENA
COTLENCO ADRIANA ALEXANDRA
CURT-MOLA STELUŢA
DĂRĂŞTEANU CARMEN EUGENIA
FRIGIOIU IRINA
GAVRILĂ MARIA
GEAMBAZU NASTASIA
GHERGHINA ALEXANDRA
GHERGHINA CARMEN
IORGACHE ANGELA
LUNGOCI ANDREEA IOANA
LUNGU ELISABETA ANA
MAULT NEGIDAN
MEMET SIBEL
MOROIANU GEORGIANA
MUSTAFA IASEMINA HYULYA
MUŞAT RODICA -ANDREEA
NEGOI MIHAELA
PETRE MARIANA
TODIRIŞCĂ MANUELA
TUDOSE NICOLETA
VLAD GABRIELA

Lucrător în comerț - Cluj - Grupa 2

Cursurile încep Sambata 21 Februarie 2015 la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

ADALINEAN MONICA
BANCIU NICOLETA ADRIANA
BOCEAN MARINA
BOJAN CARMEN TUDORICA
BUDAI VIORICA
CIACOI- POP MIHAELA ELENA
FERTEA ALEXANDRA MIHAELA
FLORIAN LUMINITA
FRENT ANAMARIA -JANINA
GHIC DANIELA
HORGOS VIORICA IONELA
HORVATH SIMONA MARIA
MATHE- LESZAY STELA VIORICA
MOCAN ANAMARIA
NEAMTU MONICA
OLTEAN-MATEI IOANA
PASC RAFILA
PASCALAU ANA
PASCALAU ANIA IOANA
POP ANGELICA GABRIELA
POPA CRINA MARIA
RUS ALEXANDRA
SABO BIANCA LETITIA
SIMON ANA MARIA SIMINA
TOADER ELENA AURELIA
VANCEA MARIA

Lucrător în comerț - Timișoara - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 21 Februarie 2015 la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

APOSTU ADRIANA NICOLETA
AVRAM ELENA EMILIA
BALAN NADIA
BECHE DOINITA
BOBOUTANU IULIANA
BOLOJA REBECA SABRINA
DUMITRIU COSMINA GEORGIANA
DUMITRIU MARIANA
DURNEA VIORICA LEONORA
EFTIMIE MARIANA
FLORICIU VICTORIA
FRENTIU RADOICA
GRECONICI MIHAELA MARCELA
ILIE NICOLETA
LATA MARIANA
MANDRAVEL CAMELIA ALINA
MICU RAMONA JENICA SEVERINA
MIERLUSCA VIRGINIA IOANELA
MNERIE GABRIELA VICTORIA
MOT MARIANA
NEGRAU MARGARETA
PAVEL ELENA
PENTA PAULA
PFAFFENRATH DANIELA MARIANA
PRODANA MARIANA
STANICA CRISTINA
STRAUT ELENA
VOICU FLORENTINA MONICA

Cofetar - București - Grupa 2

Cursurile incep Sambata 21 Februarie 2015 la sediul Universitatii Europei de Sud-Est Lumina.

ALEXANDRESCU FLORICA
ANDREIEANU MARIANA
BADEA MARIANA
BERDIU DANA-GEORGIANA
BERDIU MARIA
BOSTAN DORINA
BOTEANU ALINA-MANUELA
BUCUR CRISTINA
CALIN LUMINITA
CHIRIAC ADRIANA
COSTICA MARIA
DINU DANIELA
DRAGOI ELENA
GOGU ELENA
HORN CLAUDIA
IGEANU NATALIA
ION ANDREEA-CATALINA
JUNCANARIU CARMEN
LICUTA RODICA-ANA
MITROFAN LILIANA
NEGREA MANDITA
PETRE ANA
PRODAN AURELIA
RAICU MARIANA
SECU CRISTINA-ALINA
TOMPEA ELVIRA
VADUVA ANDREEA-ANA-DANIELA
ZEICIANU MARIA

Baby Sitter - București - Grupa 2

Cursurile incep Sambata 21 Februarie 2015 la sediul Universitatii Europei de Sud-Est Lumina.

BEREGOI VICTORIA
CIOACA AURELIA
FILIP ECATERINA
GHEORGHE ELISAVETA
GRECU ISABELA
GRIGORAS RAISA
GULIMAN CRISTINA
MALINAS IULIA-MIHAELA
MARINESCU EUGENIA
MARINESCU NATALIA
MASALA FLORENTINA-CORNELIA
MINCU DENISA-CRISTINA
MIRAS FLOAREA
MOISE ANY-CRISTINA
NICOLAE CLAUDIA
ONCESCU CECILIA
PETRIA OANA-GABRIELA
PIRJOL ELIZA
RADUCU IRINA
RADULESCU FLORENTINA
SCHNAIDER-IONESCU GEORGIANA
SCHNAIDER-IONESCU NICOLETA
SECU GABRIELA-ANDREEA
SOICA IONICA
STANCIU MARIA-CRISTINA
STANCU ZENAIDA-MIHAELA
STOICA FLORINA COSMINA
TANCOC IOANA

Baby Sitter - Iași - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 22 Februarie 2015 la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

Ardeleanu Oana Maria
Balan Bianca
Barladianu Oana Roxana
Belenche Cristina
Birsan Felicia
Ciapa Nicoleta
Ciornei Eugenia
Craciunescu Adelina Petronela
Danila Elena
Dumitriu Nicoleta
Haisan Maria
Hriscu Mihaela
Huma Ana Maria
Iacob Nicoleta Monica
Isarie Maria
Iuganu Silvia
Neamtu Alexandra
Negara Alina Cristina
Pascaru Mihaela
Pengescu Nicoleta
Popescu Carmen
Robu Doina Cecilia
Roman Costela
Stavarachi Ana
Taraboanta Adriana
Temciuc Ionela
Timoftii Irina Mihaela
Trufanda Mihaela

Agent de turism - Ghid - Ploiești - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 7 Martie 2015 la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

ANGHELACHE CARMEN MIHAELA
BARAC NICOLETA
CONSTANTINESCU ANA SORINA
CONSTANTINESCU ANDREIA
DOBRE CONSTANTA
ENACHE OANA CLAUDIA
FLOREA ROXANA MIHAELA
FRAGULEA VIORICA AIDA
IGNAT ADINA-GABRIELA
IONESCU LIDIA MIHAELA
IVAN SANDRA IOANA
LASCU ALIS-EMILIA
LAZAR MARIA MAGDALENA
LEPADATU CECILIA
NASTASE LOREDANA ANDREEA
NEAGU JANA
NICODIM ADRIANA DENISA
PETRE CRISTINA
PREDA VIORICA
RADU ALINA CRISTINA JANINA
SERPESCU CARMEN AIDA
STANCU MARIA MADALINA
STOICA DANIELA GEORGIANA
TACU MIHAELA
TUDOR NICOLETA ANDREEA
UNGUREANU CONSTANTA
VISAN CORINA ZENAIDA
ZGABEI ELISABETA

Agent de turism - Ghid - Cluj - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 7 Martie 2015 la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

BALAJ ELIZA IOANA
BALAJ ROXANA
BERCEANU DENISA
BERCEANU MARGARETA
BUTUROAGA MARIA
BUZGO ANCA
CHIOREAN MIHAELA ALINA
CLAPA CODRUTA
DAVID ILEANA
DIT RALUCA
GHETE ALEXANDRA
GHETE ANDREEA
GLIGOR DIANA
GORGAN LIVIA
GRADINA OANA CAMELIA
MALUTAN DANIELA IONELA
MIRCEA LAURA
MOCAN MARINELA GAROFITA
MOLDOVAN OANA MARIA
MOLDOVAN MIHAELA
PATRAS DIANA ANDREEA
POP AMALIA
PURTOC MARIA
SERBA ROXANA
SALE MARIANA SILVIA

Agent de turism - Ghid - Timișoara - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 7 Martie 2015 la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

ABRUDAN ZARAZA
BIRĂU DENISA BETINA
BÎTEA CAMELIA
CÎRSTEA CLAUDIA AMALIA
CÎRSTEA ANE-MARIE
STAICU DANIELA RALUCA
DINCU ANA MARIANA
DUMITRU ILEANA
DAN ALINA MIHAELA
HORELU GEORGETA ADINA
MANIU CAMELIA
MELNIC ALINA
MICLUȚĂ VIOLETA MARIA
MINCIU CORNELIA
NUȚU IONELA
PĂTRUȚ ELENA EUGENIA
RIȘCUȚĂ FLAVIA MARIA
SĂVOIU LAURA NICOLETA
SÂRBU VIOLETA DIANA
SORESCU DIANA
STANCU ADINA
POPESCU AMALIA
TÂRZIU MIRELA
URECHIATU VALENTINA CARMEN
VETRAK ANCA ANDREEA
VINEREANU ELENA
VIȚELARU MARCELA
ZWEAN ALINA MINODORA

Administrator de pensiune - Iași - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 7 Martie 2015 la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

APRODU IONELA
AVRAMESCU DANIELA
BOZ MARIA MAGDALENA
BULAI MIHAELA
BURGHELEA ALINA ELENA
CARSON VICA
CIOBANU VERONICA
COROAMA OANA STEFANA
DELOIU BEATRICE
DRACEA LACRAMIOARA
DUDUC DANA MIHAELA
IORDACHE GHEORGHE MIHAELA
JARI MANUELA
LUNGU ALEXANDRA AMALIA
MIHAILA CRISTINA
MITITELU ELENA
MOISII CARMEN
PAL IULIANA
PIRNAU LUDMILA
POPA MIOARA
PRECUPANU ANA MARIA
PRILIPCEAN DANIELA
STAVARACHI OANA
SURPANU RODICA
TODERAS ELENA
UNGUREANU CLAUDIA ALINA
VARGA GABRIELA ALICE
VRABIE ELENA ALINA

Administrator de pensiune - București - Grupa 1

Cursurile incep Sambata 7 Martie 2015 la sediul Universitatii Europei de Sud-Est Lumina.

ABDULA IULIANA
ABDULA PETRONELA-CRISTINA
ANDREI ANCA-MARIA
ANDRONE DOINA-CRISTINA
BALANEAN CONSTANTINA
BOIDACHE ELENA
BUCUR LOREDANA
CIFTCI ELENA-LACRIMIOARA
FULGUSIN ELENA
GRUIA VERONICA-GEORGIANA
IONITA ADRIANA
LOCUSTEANU ANICA
MANCEANU ILEANA
MIHALCIOIU ALINA-NICOLETA
MITA ECATERINA
NAIDIN MIHAELA
OLTEANU GHEORGHITA
PANA-VINTILA ALEXANDRA
PANTAZI ROSSALINA-ALINA
PARASCHIV ELENA-MARIA
RADUCANU ELENA
ROTARU IONELA
STANCIU ALINA-NICOLETA
TATARU ELENA-ALINA
TOMA ELISABETA
VELICU DANIELA
VELICU MIRELA -NICOLETA
VLASIN ANDREEA-LARISA

Agent de turism - Ghid - București - Grupa 1

Cursurile incep Sambata 7 Martie 2015 la sediul Universitatii Europei de Sud-Est Lumina.

ABDULA IULIANA
ABDULA PETRONELA-CRISTINA
ANDREI ANCA-MARIA
ANDRONE DOINA-CRISTINA
BALANEAN CONSTANTINA
BOIDACHE ELENA
BUCUR LOREDANA
CIFTCI ELENA-LACRIMIOARA
FULGUSIN ELENA
GRUIA VERONICA-GEORGIANA
IONITA ADRIANA
LOCUSTEANU ANICA
MANCEANU ILEANA
MIHALCIOIU ALINA-NICOLETA
MITA ECATERINA
NAIDIN MIHAELA
OLTEANU GHEORGHITA
PANA-VINTILA ALEXANDRA
PANTAZI ROSSALINA-ALINA
PARASCHIV ELENA-MARIA
RADUCANU ELENA
ROTARU IONELA
STANCIU ALINA-NICOLETA
TATARU ELENA-ALINA
TOMA ELISABETA
VELICU DANIELA
VELICU MIRELA -NICOLETA
VLASIN ANDREEA-LARISA

Agent de turism - Ghid - Iași - Grupa 1

Cursurile incep Sambata 7 Martie 2015 la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

APOSTOL CRISTINA
BALAN CRISTINA
BOURCEANU ROXANA
CIOBANU CONSTANTA
CONDREA RAMONA IULIANA
DANILA ANDREEA
DOLHASCU ANDRA MALINA
FARCA ELENA
FETESCU ROXANA ILINCA
GHEGHES CRISTINA MIHAELA
GHERGHEL OANA
GOARNA ELENA OZANA
HOGAS SIMONA ELENA
IPATE ELENA
LUPU ADRIANA
MATEVICI ALEXANDRA MARIA
MIDVICHI SILVIA
MIHU SORINA MARIA
POPA ALINA
ROTARIU ADRIANA
SAVA MIHAELA GEORGIANA
SCHIFERNET IOANA MIRELA
STOICA CORINA
TABARNA CATALINA ELENA
TRIFAN ANAMARIA
VITAN SOFIA FLORENTINA

Agent de turism - Ghid - Cluj - Grupa 2

Cursurile incep Sambata 21 Martie 2015 la sediul Universitatii Europei de Sud-Est Lumina.

BALAJ ELIZA IOANA
BALAJ ROXANA
BERCEANU DENISA
BERCEANU MARGARETA
BUTUROAGA MARIA
BUZGO ANCA
CHIOREAN MIHAELA ALINA
CLAPA CODRUTA
DAVID ILEANA
DIT RALUCA
GHETE ALEXANDRA
GHETE ANDREEA
GLIGOR DIANA
GORGAN LIVIA
GRADINA OANA CAMELIA
MALUTAN DANIELA IONELA
MIRCEA LAURA
MOCAN MARINELA GAROFITA
MOLDOVAN OANA MARIA
MOLDOVAN MIHAELA
PATRAS DIANA ANDREEA
POP AMALIA
PURTOC MARIA
SALE MARIANA SILVIA
SERBA ROXANA

Asistent de gestiune - Cluj - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 21 Martie 2015 la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

BOICEAN ADRIANA IOANA
BUZAS RODICA
BUZE ELENA
CICALO SIMINA
COROIAN CARMEN LILIANA
COSTEA DENISA TIMEEA
CRISTUREAN RUSU ANCA
DANUT ALEXANDRA MARIA
FAUR MONICA SUSANA
GLODEAN RITA
GOCAN CLAUDIA TEODORA
HABOR IOANA
HAIDUC LETITITA ALEXANDRA
MEDAN SIDONIA
MEDES LAURA LIANA
MOLDOVANU MARILENA CODRUTA
MURESAN ELENA DANIELA
MURESAN PAULA CORINA
PANTEA ESTERA
PANTEA PERSIDA - ANI
PERSCAR CORINA ANGELA
PETRISOR ANGELA
PETRUS ADELA
PINTEA MONICA
POP IOANA PAULA
PURCAR ALEXANDRA
SUGAR CRIMELA IOANA
TURC IOANA CARMEN

Lucrător în comerț - Constanța - Grupa 2

Cursurile încep Sambata 04 Aprilie 2015, la sediul Liceului Internațional de Informatică Constanța.

ALI REIHAN
BATALĂ ANDREEA - CLAUDIA
BATALĂ DANIELA
BODNARIU VIORICA - IONELA
BORCAN ROXANA - MONICA
BOȘOVEI ȘEILA
CADÎR NAZLÎ
CARAPCEA ALEXANDRA CLAUDIA
CONSTANTIN IONELA
DUMITRIU OANA
FILIP DORINELA
GEMIL ELIS
GORUN CAMELIA
ION COSMINA - DANIELA
ION ROXANA _ FLORENTINA
LACHE VALENTINA
MĂNĂSTUREANU MIHAELA - TATIANA
MIRON ANDA
NICA IOLANDA- ELENA
PANAIT PETRONELA
PITIC VIORELA - MARIA
PRIBOI MIHAELA
SEPTAR GHILENDAN
ȘERBAN ANIȘOARA
ȘERBAN ELENA
SERT EMILIA - GEORGIANA
TĂNASE EUGENIA
TOMA IULIA-CERASELA

Baby Sitter - Constanța - Grupa 2

Cursurile încep Sambata 04 Aprilie 2015, la sediul Liceului Internațional de Informatică Constanța.

BĂDEANU MIHAELA - CARMEN
BELCIN MĂDĂLINA - FELICIA
BOHOLȚEANU ANIȘOARA
BONEA RODICA
CHIRIȚĂ IULIANA
COJOCARU MONICA
FLOREA IONELA
IONESCU IOANA
IONESCU ONIȚA
IVAN ADRIANA
LAZĂR MARICICA MIRELA
JIPA ANDREEA - MĂDĂLINA
MANOLACHE LOREDANA
MAZÂLU TASIA
MIHALACHE ALINA - PAULA
MIRCICĂ GABRIELA LUMINIȚA
MÎNĂSTIRE VERONICA
MOROIANU NICOLETA
MURARIU ANGELA
NECULAU RUXANDRA - CRISTINA
POP IULIANA -CORINA
POPESCU MĂRIOARA
SAUCIUC LUMINIȚA
SIROFCU FIRDES
SIMION ELENA
RAICIU MARIA
STANCU ANA- MARIA
FLOREANU GEORGIANA

Infirmier - Timișoara - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 18 Aprilie 2015, la sediul Scolii Postliceale–Timisoara.

ACHIM DANIELA
ALEXANDRU CONSTANȚA
BUNEA DIANA MARIA
CORDOȘ MARIANA
COVACI DANIELA MARIOARA
DINU CRINA DIANA
DRAGOȘ MONICA
EFTIMIE CARMEN
FIAT SOLOMIA
FILIPICS ELENA ANGELA
GAL LIDIA
GHERASIM SORINA ELENA
ISAC GIZELLA
LAZA ADRIANA LAURA
LAZEA DORINA
LUMINOSU MAURA
MĂRAN ADELINA MONICA
MOZGOAVĂ LUCIA GABRIELA
NICOLA ELENA
PĂCURAR RADOICA MATICA
PETRESCU MIHAELA
RUS DANIELA
SINULESCU ANCA LARISA
SZASZ ANA
TĂTARU CRISTINA
TRIFA LILIANA NICOLETA
VOAIEȘ COJAN ELENA ALINA
VOAIEȘ COJAN FLORINA

Lucrător în comerț - Iași - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 25 Aprilie 2015, la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

BUSUIOC MARIA
LUCA COCULEANA
FRENGHEL ANCA-ALINA
GRADINARU MARIA-ALINA
IFTIMOVICI-NICU IONELA
MOSNEGUTU CATALINA-MARIA
FILOTE OTILIA-ISABELA
CADAR MARIANA
RADU BENONIEA
RADU ANA-MARIA
AGAVRILOAEI MIHAELA
ROMANIUC MARIA
GIANTAC ELENA
CIOBANU ANCA
MOSNEANU MIHAELA-CARMEN
GRADINARU CRISTINA-MIHAELA
CIMPEANU ELENA
MARCOVICI MILICA
BOUNEGRU MARICELA
BUJOR MIHAELA
GRIBINAIA MARIANA
NASTASE GEORGETA
TUDORACHI CLAUDINA
BACIU ELENA
TINCU LIDIA
NICOLA RODICA
NASTASE MIRELA
BANU DORINA-CAMELIA

Operator introducere și validare date - Timișoara - Grupa 1

Cursurile încep Duminica 26 Aprilie 2015, la sediul Scolii Postliceale–Timisoara.

BĂESU LAURA ELENA
BOTEIU SIMONA LAURA
BUZDUGA MARIA
BUS MIHAELA
CLIM MARCELA EMILIA
CORNEA STELA MARIA
COJOCARIU MONICA
DUCIUC MARIA SIMONA
DUNGAN LIDIA SIMINA
FRUMUȘESCU RUSALINA GINA
GANGEA RAMONA
GÎDEA SILVANA
GHEAȚĂ MARIANA CRISTINA
LOICZLI GRAȚIELA STELA
LUPULESCU MIGAELA AIDA
MARINA DANIELA
NICULAE ESTERA CAMELIA
POPA ANDRADA RENETA
RADIVOICOVICI RITA LUCIA
REVESZ GEORGIANA
SANDU DANIELA CORINA
SCUTARU GEORGETA GHEORGHINA
SUBONI IVANA
SERDINEANTIU ALINA
SIMIONESCU DANA
STERE VIORELA
TURTSANYI NICOLETA
TĂNĂSIE MIHAELA MILICA

Cameristă - București - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 02 Mai 2015 la sediul Universitatii Europei de Sud-Est Lumina.

BARBU ELENA
BARBU STELA
COJOCEA IONELA
DRAGNE LILIANA
FROSA MONICA
GAVRILA DANIELA
GEAMBASU ADRIANA CRIATINA
GUTU ALINA
IACOB RODICA
IONITA GABRIELA
MARTON CATINCA
MIHAILA CATALINA FELICIA
MINCU JENICA
MOCANU IOANA
MUSETESCU MONICA DANIELA
NECULAE DANIELA
NICULESCU CONSTANTA
OPREA ELENA GABRIELA
RADU DANIELA
RADU ELENA
RADU MARIA
RIMBU TEODORA
ROSU ELENA DANIELA
SOARE ANISOARA
STANCU MIOARA
STOICA DANIELA ALINA
TOSUM LEONTINA
VLAD NELA MIHAELA

Infirmier - Constanța - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 02 Mai 2015 la sediul Liceului Internațional de Informatică Constanța.

ROTARU TUDORITA
JESCU ADRIANA
JOSECU FLORICA
OLOGU MONICA
BAICOIANU DANA-IOANA-VELICA
CARASTOIAN ALEXANDRA-MIRELA
BALMUS FLORINA-NEMONA
REFGIAN MARIA-CRISTINA
TRUFIN CRISTINA
ZANFIR DESPINA
ASAN SEUGHIN
FIGHIUC ELENA
IBRAH FILIS
UNGUREANU MIRELA
MINCIU CAMELIA
RASCANU LUCICA
MINTOR GABRIELA-LENUTA
RUSU DOMNICA
STANCIU MARIA-RENATA
BAZGAN MARINELA
RUSU MARIANA
MILITARU SIMONA
LUNGU MARIANA
GRIGORICIUC RODICA
CIREASA IRINA
DONE LENUTA
ANGHEL MARIANA
STEFANESCU MARIA-MAGALENA

Cofetar - Iași - Grupa 2

Cursurile încep Sambata 02 Mai 2015 la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

ANDRIESCU NICOLETA
IRIMIA NICOLETA
CONDRIUC CARMEN
GRIPOROVICI ELENA
COTRUTA DANIELA
BALAN MIHAIELA
PRISACARU LUMINITA
ZMAU MIHAELA-LACRAMIOARA
BURSUC MARICICA
GAINA NICULINA
IRIMIA MIHAELA-IULIANA
BUCUR ANCUTA
BUCUR ALINA-LOREDANA
LUNGU GORGETA
CANTEMIR VIOLETA
STURZA MIHAELA
GUGIUMAN MADALINA-IONELA
ACHITEI MIHAELA
ANITEI LUMINITA
LILIAC GABRIELA-CRISTINA
ROGAN CAMELIA
ROGAN GEORGIANA
STRATON MARIA
DOLHASCU VASILICA
BURSUC ANA-LORA
VIERU VIORICA
HENEA DANIELA
CIUNTU MIHAELA

Infirmier - Iași - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 02 Mai 2015 la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

ANTOCHE GEORGETA
COZMA STEFANA
COTOVANU RALUCA-ELENA
DUMITRU IRINA-ANTONETA
ONISORU RODICA
FLOREA ALEXANDRA-GEORGIANA
MIHAILA DANIELA
CONSTANTINESCU ELENA-ALINA
MAXIM MONICA-LAURA
DESPA CAMELIA
MUNTEANU DIANA-ANDREEA
MUNTEANU CONSTANTA
BEREA ADELINE-MADALINA
IONITA ELENA
DOMINTE MARIANA
ERDIC CORNELIA-VILMA
PIRVAN ANDREEA-RAMONA
CIOBANU-TIMOFTE ILIUTA-IRINA
HINGANESCU ANA-ROXANA
ZAHARIA MARIA-ANA
POIATA DANIELA-VENERA
DINU ALISA-LUCIA
POPA LILIANA-DORINA
STOLERIU IRINA
NEGREI ELENA-LIVIA
CIOMAGA PETRONELA
ADASCALITEI COCA-CLAUDIA

Cameristă - Timișoara - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 06 Iunie 2015, la sediul Scolii Postliceale–Timisoara.

GOLOVATAI AGNES MAGDALENA
BALU NICOLETA MONICA ANGELICA
SABO GEORGIANA LAVINIA
MOGHIOROS ANA
TRAICONI ELENA
POP IOANA LIVIA OLIMPIA
HADARAG CORINA GEORGETA
LUTOVAC CARMEN
MACEAN MINODORA RADMILA
BOICU NATALIA ALEXANDRA
PITIC RODICA
HUDECZ MONICA
DAMIAN OANA LAUR
TAMAS ANCUTA RAMONA
HUDECZ ADRIANA
STRAINOVICI OLIMPIA DANA
IOSIF RAMONA IOANA
BOBOESCU MARIA
BERKI LUCIA STELIANA
JURCONI FLAVIA IOANA
SAVU STEFANIA ADRIANA
LUCA ELISA TEODORA
SABO ALEXANDRA DELIA
SERBAN VICTORIA
IANOS BOSILCA
CIRICI NADA
CALIN RAMONA VIORICA
ZUBER ADRIANA SIMONA

Administrator de pensiune - Timișoara - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 06 Iunie 2015, la sediul Scolii Postliceale–Timisoara.

CRETAN PAULA FLORENTINA
CAPOTESCU DANIA LIGIA
BINDARIU CRISTINA MIHAELA
HOMITCHI ANAMARIA
HOMITCHI LAURA IOANA
TUCU ADRIANA
SZERENCSI CRISTINA LIDIA
BUCHI SIMONA
PACURAR ANDA
KOROSI ANTONELA
CRETAN MADALINA OLGA
SARBU MARIOARA LENUTA
DALE SIMONA
VRAJITOR LACRAMIOARA
ILIESCU CAMELIA AUGUSTINA
GATAIANTU LILIANA ALINA
CRASNEANU ANA
SINCU CARMEN
VENTER IOANA MARIA
SARKADI ANDREEA
BINDARIU ANA MARIA
BUCHI ALINA LAVINIA
TAPANDU ANA MARIA
VALEANU ADELINA
OBERSTERESCU OANA
ZORITA LATICI
VASILEAN MIRIAM
HAR MIHAELA LOREDANA

Cameristă - Ploiești - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 06 Iunie 2015, la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

PETRE ANDREEA CRISTINA
BROTAC LILIANA
TOCITU ELENA CRISTINA
CIACIRU CARMEN
IORDACHE MIHAELA ELENA
CHIRULESCU IOANA RALUCA
STIRBU ISABELA NICOLETA
MANEA IOANA CATALINA
AVRAM ALEXANDRA CARMEN
FIRATOIU ELENA ALEXANDRA
DINU DANIELA IOANA
ILEA LIDIA ALINA
ILEA CONSTANTA
OPRISAN DANIELA
KOVARI MARIANA SANDICA
BECIU RODICA ECATERINA
MIRITESCU FLORENTINA
SLAVU ANCA
MOROIU IULIANA
STAN IOANA
GEORGESCU MARIA
BALACEANU ELENA
MANDICA MIRELA ANCA
NECULA MARGA
DRAGUSIN LENUTA
COMAN CAMELIA
CHIM GEORGETA
POPA STEFANA MADALINA

Administrator de pensiune - Ploiești - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 06 Iunie 2015, la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

ION LUCIA
VOICU MANDA
VASILESCU ELISABETA
MOISE CRISTINA MIHAELA
MIRICIOIU CRISTINA ADRIANA
EFTIMIE MIHAELA VICA
ENACHE VIOLETA
MARIN ANA MARIA CRISTINA
MARIN VASILICA
MATEI VICTORIA
SCORUS MADALINA ELENA
BUNEA ELENA MAGDALENA
DOBRIN ANGELA
NEDELESCU VASILICA
BARBU CRISTINA NICOLETA
BUGA CRISTINA
SERBAN CARMEN
MONCICA ELENA
BULGAREA ROMANA
PIRLEA ANA MARIA
TATUC ALEXANDRA
GHEORGHE ANDREEA VIOLETA
GHEORGHE MARIA
GHEORGHE CAMELIA ELENA
FLOREA SIMONA
PARASCHIV MARIANA
DRAGOMIR ADRIANA
TINU JENI MIRELA

Infirmier - Ploiești - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 06 Iunie 2015, la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

ZOTA ANA GEORGETA
NICULAE NICULINA
OPRINA NICULINA IULIANA
ZMIEUREANU MONICA
LAPTUCA (MODORAN) ELENA
SECELEANU MARIA
ZAMFIR ELENA MIRELA
IONESCU FANIA
GARLICEL GIGELA
GLIJIN CATALINA MARIA
BERTEANU VIRGINICA
ROSU IOANA
CONSTANTIN ANDREEA
GHEORGHE GEORGETA
MODORAN DOINA
LAPTUCA CLAUDIA
CIOROBEA VIOLETA ELENA
PASCU AURELIA
DRAGUSIN OANA ADRIANA
GEORGESCU MARIANA
NEAGU ELIZA ILONA
ONEA TEODORA
MELINTE GABRIELA
GEORGESCU CRISTINA IONELA
ENE RAMONA MARIANA
STEFANESCU VALENTINA
ALBU MIOARA
GLIJIN GHEORGHITA

Cameristă - Constanța - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 06 Iunie 2015, la sediul Liceului Internațional de Informatică Constanța.

ABDULACHIM SELMA
ABDURAMAN CAMER
ABLACHIM BIRSEN
AVRĂMUȚĂ SIMONA
AYABAKTI LENUȚA
BALTARIU LAVINIA
BANCIU MARIA
BEȘIR SELDA
BETTA GEORGETA
BETTA OANA- RALUCA
CARTOAFĂ PAULA - CARMEN
COADĂ VIOLETA
CURSEIT MERAL
FUGICI MELECHI
GELIL NUEGEAN
MALEZIAN CARMEN- ELENA
MINCIU THEODORA-BEATRICE
MUNTEANU LENUȚA
NĂSTASE GEORGIANA
NEGRU GICA
OSMAN FILIS
OSMAN MELIS- FENIS
PETA CIDEM
PETA LEILA
PETRESCU VALENTINA
PLEȘOIANU DANIELA
SUSUZ ELENA
SUSUZ MELISA

Cameristă - Constanța - Grupa 2

Cursurile încep Sambata 06 Iunie 2015, la sediul Liceului Internațional de Informatică Constanța.

ASAN ESIN
CUTAMET SEMIRA
DRĂGHICI MILICA
EDUARD ILENUȚA
HALIL SELVIE
IBRAM ȘEILA
ION ȘTEFANIA GEORGIANA
IUSEIN DILEC
MEMEDEMIN NARCIS
MIHAIL IOANA
MITREA VICTORIȚA - ROXANA
MOLAGEAN LEILA
NEDELCU VASILICA - GIGI
NICULAE MARILENA - COCUȚA
PETRESCU VIRGINICA
PÎRȘU LUMINIȚA
ROTARU CRISTIANA- ALICE
RUSTEM REIHAN
STAVĂR CĂTĂLINA- ILEANA
ȘABAN LAMISER
TAMAȘ IOLANDA
TICU ELISABETA-CĂTĂLINA
TRAIAN SIMINA
VASILESCU BEATRICE
VLAD GEORGETA
VLAD IOANA-ALEXANDRA
VLAICU ANA
ZIADIN ELA

Cameristă - București - Grupa 2

Cursurile încep Sambata 06 Iunie 2015, la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

BALAUR TANEF ANDREEA CATALINA
BLAG FELICIA CRISTINA
BUS CRISTINA
BUS ILEANA
BUS MADALINA MIHAELA
CHITA CRISTINA
COSTIN NICOLETA
CRISAN CAMELIA RAMONA
GURZU ERIKA KLARA
HABALA ORIETA MARIA
HETEA ELISABETA
ILEA MARINELA
LUCACIU ILEANA
MARDAN IRINA
MATIS MARIANA FELICIA
MOLDOVAN AURELIA
MOLDOVAN RAFILA
NEMES RODICA CLAUDIA
NEGREA LUCRETIA
OTEL RAVECA
PETRISOR CLAUDIA FELICIA
POP MARIA
PURCEL SABINA
PURJA MONICA STELA
SLAVOACA ANDREEA
SLAVOACA SANDA GABRIELA
SZKELEY MANUELA

Infirmier - Cluj - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 06 Iunie 2015 la sediul Școala Internațională Spectrum.

BALAN SAMFIRA
BOZSO ETELKA
CANTA ALINA RODICA
CIOAZA ANA
FLORE DANA
FLOREA TATIANA CAMELIA
GALATAN IOANA
LAKATOS GINA ROMINA
LUJERDEAN DANIELA
MAN ICA ANA PAULA
MOLDOVAN FLORENTINA
MOLDOVAN VIORICA
MORITZ ROXANA
OARGA OLGA IOANA
ONETIU ADELA
OSAN OTILIA
POTORAC ADRIANA DANIELA
REVESZ ELISABETA
RUS LENUTA
SANMIHAIAN MIHAELA DORINA
SEICHE NICOLETA
SOACACI IOANA MARIA
TARE ROZALIA SUSANA
TODORAN ANTONIA MARIA
VINTAN ANA
VINTAN DANIELA DORINA

Cameristă - Cluj - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 06 Iunie 2015 la sediul Școala Internațională Spectrum.

BALAUR TANEF ANDREEA CATALINA
BLAG FELICIA CRISTINA
BUS CRISTINA
BUS ILEANA
BUS MADALINA MIHAELA
CHITA CRISTINA
COSTIN NICOLETA
CRISAN CAMELIA RAMONA
GURZU ERIKA KLARA
HABALA ORIETA MARIA
HETEA ELISABETA
ILEA MARINELA
LUCACIU ILEANA
MARDAN IRINA
MATIS MARIANA FELICIA
MOLDOVAN AURELIA
MOLDOVAN RAFILA
NEMES RODICA CLAUDIA
NEGREA LUCRETIA
OTEL RAVECA
PETRISOR CLAUDIA FELICIA
POP MARIA
PURCEL SABINA
PURJA MONICA STELA
SLAVOACA ANDREEA
SLAVOACA SANDA GABRIELA
SZKELEY MANUELA

Administrator de pensiune - Cluj - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 06 Iunie 2015 la sediul Școala Internațională Spectrum.

ADALINEAN DAIANA
BELDEAN NICOLETA
BLAGA LIANA
BLAJAN DELIA OCTAVIA
BOBIS ROXANA IULIA
BOCA MARIA LEONTINA
BOIAN OANA MANUELA
CHERESTES ANDREEA
CHERESTES RODICA
CHIOREAN ANA
COLDEA ISIDORA
DRAGOSTE LAURA MELANIA
FLORIAN AURA
GHERMAN VALENTINA
IONESCU ENIKO EMESE
LUCACIU KINGA
MERA MARIA RAMONA
MIHES FLAVIA
MOLDOVAN MARIA MIHAELA
MURESAN DANIELA
POP GIANINA
POPA ADRIANA
RADU ANCA
RUS IAIELA DOINA
SOOS PAULINA
TOADER ADRIANA CARINA
TUSA ADINA MIRELA
VLAIC VIORICA

Baby Sitter - București - Grupa 3

Cursurile încep Sambata 06 Iunie 2015, la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

AXINTE NELUTA
BALAN VERONICA
BEZDICEC ECATERINA
BRATU IONICA
BUDEANU FLORENTINA
BURCEA MARIA
CATINDATU VALENTINA NICOLETA
DOLENSCHI ADRIANA
DONE VICTORIA
DUMITRU NICOLETA
ENACHE MARIA
FRATICA SOFITA
GONEA SEVASTA BIANCA
HUDAC CONSTANTA
ION EUGENIA
IORDACHE MARIA
MANOLACHE EMILIA MAGDALENA
MARGARITESCU MIHAELA
PASCALE VALENTINA
PATRU FLORENTINA
PETRESCU VIORICA
RADULESCU EMILIA
RADULESCU MIHAELA
ROMCEA MADALINA EXEVIA
STANISTEANU CORNELIA MIRELA
TACHE GEORGETA
TOMA ELENA MIHAELA
TOMA MARIA

Cofetar - București - Grupa 3

Cursurile încep Sambata 06 Iunie 2015, la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

BALGHIN IBRAM
BICA ROXANA NICOLETA
BLENDIA ALINA GABRIELA
BOARCA ALINA FLORENTINA
BOIDACHI ALEXANDRINA
CALIN DANIELA
CONSTANTIN DENISA ANDREEA
DAN DANIELA
DRAGOSTIN MARIA
FILIMON ELENA
FILIMON FLORICA
GANEA ALEXANDRA MARIA
GHEORGHE MARIA
IONITA GETA
NEACSU MARIANA
NEAGU CONSTANTA
NICOLETA ZAHARIA
NISTOR IOANA
PENTOIU GABRIELA MONICA
PREDA MARIA
PUENARU ANA MARIA ROXANA
RALUCA MISU
RISTEA ZOICA MANUELA
RONDELLI EUGENIA VERONICA
RONDELLI MARIANA LAZARINA
STAN AURELIA
VISAN AURELIA
VOICU NICOLETA

Lucrător în comerț - București - Grupa 3

Cursurile încep Sambata 06 Iunie 2015, la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

AL HASAN CARMEN
BAICU ILEANA
BAICU NICOLETA JEANA
BALAN ANGELA
BALAN IOANA MONICA
BALTATEANU IOANA ANDREEA
BARBU MARIANA
BERNEVIC DOINA ORTANSA CARMEN
BOSOTEANU VALERIA
CHIBULCUTEAN ILEANA CRISTINA 
DINCA ILEANA
DUMITREU DIANA MARIA
GHEORGHE ( CONSTANTINESCU) DANIELA
GIURA CAMELIA
ION LILIANA
IONITA CAMELIA
IVAN MIHAELA
MARCU CORNELIA
MIHAI ROXANA
NEAGOE IOANA
ZBARNIA MARIA
RACEA MARIA LOREDANA
RACMAN FLOARE
RACMAN MARIA
RADU TANTA
STANICA GIURGIUMAN
TUDORICA MARIOARA
VOICU GABRIELA ALINA

Baby Sitter - Iași - Grupa 2

Cursurile încep Duminica 07 Iunie 2015, la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

TRUFANDA BEATRICE ANA
MARINESCU MIHAELA CRISTINA
HASMATUCHI CATALINA MADALINA
MIHALACHE NADIA
BUJOR MIHAELA
ROIBU LIVIA GEORGIANA
HIRA INGRIG ALEXANDRA
CIOBANU MIHAELA
MUNTEANU GHEOGHITA
ANTONIA ANA MARIA
BALEA OFELIA MIHAELA
POSTOLACHE OANA
DANIFELD STELIANA
LUNGU MARIA
BRAHADIR ANDREEA
ANDRIESCU MARIANA
BANU MARINELA ALEXANDRA
BANU ADELINA
PANTIRU MARIA CRISTINA
PRISACARU VERONICA
LAPUSNEANU MIHAELA GABRIELA
LOGHIN ANDREAA
CIOCHINA LENUTA
STEFAN ELISABETA
DRAGOSLAV DIANA GEORGIA
LAZAR ROXANA

Cameristă - Iași - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 13 Iunie 2015, la sediul Școlii Internaționale Spectrum.

BUTA MIHAELA
DULCESCU SILVIA
ALEXESCU DIANA
ALEXESCU SIMONA
NEDELCU SIMONA MARIA
BIRLADEANU MARICICA
CARUNTU MIHAELA
LUNGU MARIANA
LUNGU ANA IONELA
JDERU MARIANA
ANTIGHIL ALINA MIHAELA
BODRON PETRONELA
RAICU CARMEN
MARIN VASILICA
CONDRIUC MADALINA
BULEARCA GEORGETA
BOBU GABRIELA
STRATILA ANDREEA MADALINA
STRATILA MARIA
RUDAC CLAUDIA MARIA
BUTNARIU MIHAELA
MIHAI MIRELA LACRAMIOARA
CHELARU VIORICA
FLOREA MIRELA
HOGAS TATIANA EUGENIA
BOARIU LENUTA

Baby Sitter - Ploiești - Grupa 2

Cursurile încep Duminică 12 Iulie 2015 la sediul Școala Internațională Spectrum.

CISMARU LAURA MIHAELA
VASILICA EUGENIA
ANDREI MARIA
NICULESCU VIOLETA-MIRELA
CIORANEANU GEORGETA
ANDREESCU MARIA
COJOCARU MARIA
BONDARET NICOLETA TATIANA
SIMIONESCU BEATRICE MIHAELA
IONIȚĂ NICOLETA ADRIANA
NEAGU GABRIELA CRISTINA
ȘTEFĂNESCU LILIANA
STANICA GABRIELA
POPESCU CATALINA MARIA
FANARIU NICOLETA
FLOREA LUCICA
SERBAN FLORINA GEORGIANA
TRICULESCU ANDREEA DANIELA
TRICULESCU PARASCHIVA
IONESCU MIHAELA ALINA
ANDREESCU TEODORA IOANA
CIORANEANU MIRABELA-ADINA
STOICA DANIELA
GUZU ALINA
LAZAR (DOMNESCU)CAMELIA GEORGIANA
ION LUCICA
BADICIOIU MADALINA ȘTEFANIA
TANASE MIHAELA ADA

Lucrător în comerț - Ploiești - Grupa 1

Cursurile încep Duminică 12 Iulie 2015 la sediul Școala Internațională Spectrum.

MARIN MIHAELA ANCA
BIGAN IRENA CATIA TATIANA
COMAN ALEXANDRINA IOANA
MOLDOVEANU STELIANA
MĂRGĂRIT GEORGIANA
NEDA IOANA FLORENTINA
BĂDICĂ RODICA
PANĂ ȘTEFANIA
SIA SORINA MARIANA
BĂLTĂGARU ELENA-CRISTINA
IVAN LILIANA
BINDU DOINA
RĂDUCEA ȘTEFANIA-CRISTINA
YLMAZ MIRELA
SIMIONESCU ELENA
SIMIONESCU ANA MARIA
POPESCU ELENA
GHINEA DORINA
ANGHEL MARIANA
NEACȘU NICOLETA
GHINEA GEORGETA LUIMINIȚA
BURCUȘ IULIANA
IONIȚĂ MARIANA CARMEN
STĂNESCU FLOREA ELENA
BODOR LUMINIȚA
COSTEA ANA
SIMA NICOLETA ADRIANA
IONESCU NICUȘOARA

Lucrător în comerț - Ploiești - Grupa 2

Cursurile încep Duminică 12 Iulie 2015 la sediul Școala Internațională Spectrum.

ALBU ANDREEA IULIANA
NIȚĂ NICOLETA ANDREEA
SOLOMON COSTINA
SAVU CONSTANȚA
ALEXANDRU MARIA
PĂUN IONELA
PANĂ GEORGETA-RALUCA
ZORCĂ ELENA-FLORINA
HERGHELEGIU SIMONA
PURICEL IULIANA
BUNGHEZ DANIELA
RISTEA GABRIELA
VOICILĂ ELENA
ION CRISTINA IRINA
DUMITRESCU BIANCA
MIHAI MONICA LAURA
ANGELESCU NICOLETA
SANDU ROXANA ELENA
OZTURK NEJDA
LEAFU CRISTINA ANDREEA
STANCIU ELENA SIMONA
BADEA MARILENA
ARDELEANU LUMINIȚA
ROMAN CONSTANȚA
NEAGU EMANUELA
STANCIU GABRIELA
IORDACHE IRINA ELENA
DOBRE ELENA
ȘOIMĂREANU CARMEN

Cofetar - Ploiești - Grupa 1

Cursurile încep Duminică 12 Iulie 2015 la sediul Școala Internațională Spectrum.

OPRIȘAN LĂCRĂMIOARA-PENELOPA
DUMITRU MIHAELA-IULIANA
CĂLDĂRARU GABRIELA
SĂRARU GABRIELA
ANTON AURELIA
ANTON MONICA IRINA
GEORGHE MIHAELA
STOICA CORNELIA CRISTINA
ȘTEFAN DANIELA
DRĂGAN LETIȚIA
TOMA MARIANA
MARINICĂ GEORGETA
ȘTEFAN CORNELIA-ELENA
NEGREA ANCA RODICA
MOISE MIRELA
NIȚU VALERICA
NIȚU ROXANA ELENA
GHIȚĂ ELENA NICOLETA
ȚĂRNICĂ IOANA
NIȚA IONELIA
STANCIU MAGDALENA-MIHAELA
ROBESCU MARINA ADELA
CONSTANTINESCU CORNELIA OANA
GEORGESCU CERASELA
ENACHE ELENA
ȘTEFAN RALUCA-GEORGIANA
CIOROBEA GABRIELA IULIA
POPA ELENA GABRIELA

Cofetar - Cluj - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 18 Iulie 2015 la sediul Școala Internațională Spectrum.

Ambruș Maria
Baba Ana- Marieta
Berecz Bancsi Alina Ildiko
Beșe Gabriela Ioana
Bora Corina Felicia
Bratu Luminița Elisabeta
Bodea Titiana Livia
Boboș Flavia Cosmina
Borodi Patricia
Bochis Daniela Maria
Chiș Mariana Violeta
Csidos Andreea Romana
Csidos Maria
Fărcaș Maria
Grozav Dorina
Mocian Maria Simona
Moldovan Lia Andrada
Petcu Mariana
Pop Lucreția Rodica
Popa Doina
Roiban Crina Gabriela
Lung Viorica Emilia
Lăpușan Oana Roxana
Sîrbu Rodica Diana
Șoancă Ana Maria
Șerban Rodica Aurelia
Suciu Adiela
Tuț Maria Marcela

Cofetar - Cluj - Grupa 2

Cursurile încep Sambata 18 Iulie 2015 la sediul Școala Internațională Spectrum.

Astaloș Apollonia Angela
Banyai Natalia
Bene Ioana Maria
Bîlc Valeria Tatiana
Cătinaș Monica Cristina
Cazan Bianca Alexandra
Cupșa Sanda Daniela
Danciu Georgiana Manuela
Drînda Maria
Fulop Ilona
Hiristea Silvia Jenica
Inocan Monica
Lazăr Cristina
Lăpuște Dorina
Maja Adriana Vasilica
Morar Simona Călina
Mureșan Gabriela Laura
Mureșan Delia Maria
Panait Monica Varvara
Petrișor Costina Elena
Pop Elena
Potinteu Cipriana Gabriela
Rus Ana Carmen
Szekely Viola Dalma
Tămaș Anamaria
Tămaș Ofelia Maria
Vana Cornelia
Vidrean Monica Liliana

Baby Sitter - Cluj - Grupa 2

Cursurile încep Sambata 18 Iulie 2015, la sediul Școala Internațională Spectrum.

ALBU FLORENTINA MARIA
Ardelean Alexandra
Balaur Țanef Ana Maria
Berszan Anita Beatrice
Borșan Paraschiva
Borzași Carmen Sorina
Chirila Claudia Daniela
Cserveny Melinda
Cucea Nadia Petruta
David Angela
Ghirca Monica
Giurgiu Dariana Rebeca Denisa
Giurgiu Mihaela
Hasznosi Angela
Horvat Florina Maria
Madar Cristina Valerica
Mariș Dorina
Moldovan Lucia
Nicoară Ana Maria
Nicoară Livia
Pop Ana Maria
Prodan Loredana
Rad Cornel
Rus Minerva
Simionca Mihaela
Simionca Viorica
Sîrbu Paula Denisa
Turc Diana

Baby Sitter - Timișoara - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 18 Iulie 2015, la sediul Scolii Postliceale–Timisoara.

AMBRO BILIANA-KARINA
BARBOS ANDREA CORINA
BLAJEVSCHI ELENA
CHERESI SIMONA ILEANA
CHIRILA COSMINA ANDREA
CIURLEA MELANIA DORINA
CIZMAS VESNA MERIMA
CIZMAS VESELA
CRETU ADELA MIHAELA
CSUKA DANIELA ANGELICA
DUMITRESCU LOREDANA MIRABELA
DUTU ANDREEA BIANCA
DUTU IULIANA
DUTU DOINA LUCIA
EFTIMIE RUXANDRA
FAROUSSI GIANINA SILVIA
FARCUT ELEONORA
GHERMAN SORINA ANA
IENOVAN ILEANA
IOVANESCU GINA ANCA
LUPU DIANA LAURA
MURESAN LAURA
NEAGU DIANA CRISTINA
STANESCU SIMONA
SEBESAN DANIELA CAMELIA
TURCANU EMILIA
VARGA MIRELA
VASILE CORNELIA DANIELA

Baby Sitter - Timișoara - Grupa 2

Cursurile încep Sambata 18 Iulie 2015, la sediul Scolii Postliceale–Timisoara.

ALTHAMER SIMONA NICULINA
CERNESCU MARIA ELENA
CIUREA CRISTINA LUMINITA
DAMINESCU DELIA GABRIELA
GARDA ANDREEA FLORINA
GHIORGHITA MARILENA MAGDALENA
IENCSI ANDREEA VERONICA
MALIMARCOV RADINCA
MIHAI MIHAELA GIANINA
MIHAILA TECLA
MOTOCA SLAGIANA
NICOLAE GEORGETA
OLARESCU OANA
ONEATA CONSTANTINA
POPA BIANCA-LIANA
POPA MIHAELA-LIANA
SAVA LENUTA-NINA
SIRB LILIANA
SPALATELU MARIANA-FLORINA
STAN MARIA
SOSDEAN LUMINITA
SUTA AURELIA RODICA
TOC SIMONA GABRIELA
GEORGESCU DELIA
TODIREASA NICOLETA
CIOBANU ANDRADA BEATRICE
MARIAN IULIA MARIA
TECSI LAVINIA

Lucrător în comerț - Timișoara - Grupa 2

Cursurile încep Sambata 18 Iulie 2015, la sediul Scolii Postliceale–Timisoara.

ARDELEAN CORNELIA-PAULA
BERNEANTU MARIA
BIRNEANT MARIANA ANA
BOGDAN PARASCHIVA
BRASOVEANU FLORENTINA
BUCHI ANGELICA
CAPALNEAN ADRIANA CARMEN
CHETRARUC CORNELIA
CIOCANI ECATERINA
CIUCUR PETRONELA
CISLARIU CRISTINA LIDIA
COJOLEANCA DIANA ALINA
DAN NICOLETA TATIANA
DRAGOMIR GABRIELA
DRAGULESCU ANA
IRINICI MARIA CORNELIA
JEBEREAN ANCA DIANA
LATA MIRELA CAMELIA
LATA DANIELA MIHAIELA
MATEESCU ELISABETA
MEIU MARIA
MIRCEA LACRIMIOARA CORNELIA
MORICZ ANDREEA CAROLINE
MORICZ GEORGETA
NIDEL OANA
SIMIONESCU DANUTA MARIA
STRAUT LOREDANA MARINELA
VASILONI MARIA

Lucrător în comerț - București - Grupa 4

Cursurile încep Sambata 11 Septembrie 2015, la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

ALECU SOFIA
BREABAN MIHAELA
CODRESCU FLORENTINA MIHAELA
DOBRE IOHANA
DUMITRACHE GABRIELA
DUTA IOANA
ENACHE GHERGHINA
GEORGESCU DANIELA
GEORGESCU ELENA
GHEORGHE MARIANA
GRIGORE CRISTINA
GROSU MIHAELA ANDREEA
JUGANARU LUMINITA MIHAELA
NEDELCU IONELA LARISA
NICA MARIANA
OPREA DANIELA
PETRE FLORICA
POPA DANIELA DORINA
POPA DANIELA MADALINA
PRESER LENUTA
RADU NICOLETA CAMELIA
TINCU CONSTANTA
TIUCA ELENA LUMINITA
TOMITA ELISABETA
TOTH MIOARA RODICA
TOTH ROXANA

Baby Sitter - București - Grupa 4

Cursurile încep Sambata 18 Septembrie 2015, la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

CARNICIANU OANA MIOARA
CAUMEAC IONELA
DADICIU FLOAREA
DARULEA IOANA
DIRLEA BEATRICE MONICA
DUMITRU ELENA
DUMITRU MARIA
ENE ALINA EMILIA
ILIE ANDREEA ELIZA
IORDAN LELIA SANDA
LUNGU STEFANIA DANIELA
MANOLACHE MARIA GABRIELA
MARIEI ELENA
MIHAILA CRISTINA
PADURE ALEXANDRA
PADURE LAVINIA
PETRIU CRISTINA
SCINTEE LILIANA MARIANA
SPIRIDON GABRIELA
STANICA CRISTINA
STAVAR ALINA
TILVESCU DOINA IULIA
TURCESCU IULIANA
VASILE MONICA
ZADIC ROXANA
ZBARNIA CRISTINA
ZAHARIA PETRICA IULIANA

Baby Sitter - București - Grupa 5

Cursurile încep Sambata 25 Septembrie 2015, la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina.

ANCHIDIN VERONICA
ANDREI ANA MARIA
BOTOGAN MARGARETA
CHIVU ANDREEA GABRIELA
CHIVU ANA MARIA
CHIVU ANISOARA
COMAN FLORINA
CONSTANTINESCU VALERIA
DUMITRU IOANA CRISTINA
ELCEANU MARIA
ENE CONSTANTA
ENE STANA
GERGESCU VIORICA
ISTRATE ANETA
MATEI VIRGINIA
MAVRODIN GABRIELA
METCAN ADRIANA
MUSTAFA FILIS
NICOLAE ANA
NICULAE VASILICA
PENCIU MARIANA
PENCIU SANDA ALINA
POPESCU LOREDANA
RADU CARMEN
SPIRIDON EUGENIA
STROE TEODORA
ZAHARIA EMILIANA
ZAHARIA MIRELA

Cofetar - Timișoara - Grupa 1

Cursurile încep Sambata 11 Septembrie 2015, la sediul Scolii Postliceale–Timisoara.

ALEXAN MARIANA
ANTAL MELINDA
BARBOS DELIA-KARINA
BUTA MONICA
CAZAN EUGENIA
DINCA ROXANA-ALINA
DOBRE CRISTINA
GRUI LENUTA-NICOLETA
GRUMEZA MARIA-ANA
LASLO ELENA
LAPUSAN SIMONA-CARMEN
MAGDA RAVECA
MESZAROS FRANCISKA INGRID
MIHUT DANIELA RAMONA
MOCANU VASILICA-VALY
NAGY MARIANA CARMEN
NEAGU ANDREEA OANA
NICULIN MIHAELA-LACRAMIOARA
PIRVONI MONICA-CLAUDIA
POP DANA-MARIA
PUP GEORGIANA
SGURA ANCA PATRICEA
SORA GEORGINA
STANILA COSMINA-ADELA
SVILENGATEN LEPOICA
SVILENGATEN ALEXANDRA JIVADINCA LEMONIA
CILTARU LOREDANA MARINELA
NAZDRAVAN CONSTANTA

Powered by BreezingForms

Formular de contact

Dacă doriți să ne contactați, vă rugăm să completați formularul alăturat.

Vă mulțumim!

Parteneri:
Lumina Institutii de Invatamant Uniunea Nationala pentru Drepturile Femeii din Romania Servicios Integrales de Contratacion e Intermediacion Dominus