Competențe IT - București

Grupa 1

Cursurile încep Vineri 27 Iunie 2014, ora 17:00 la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina

Marin Maria
Popescu Livia
Ionescu Manuela Andreea
Rizea Georgescu Doina
Preda Elisabeta
Constantin Maria
Vlad Anca Teodora
Popescu Ana Maria
Dumitru Rodica
Gîscã Mihaela Ecaterina
Habor Cornelia Simona
Ionescu Emma
Ilie Valentina
Dragomir Laura
Şerban Bianca Cristina
Mârza Andreea
Dobre Mariana
Drideanu Mariana Marinela
Mihai Liliana
Preoteasa Tamara Emilia
Hriscu Iuliana Marcela
Roman Iuliana Cãtãlina
Nistor Anişoara Carmen
Dumitrescu Steluţa

Grupa 2

Cursurile încep Vineri 27 Iunie 2014, ora 17:00 la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina

Constantin Adina
Simion Simona Mihaela
Burcea Lidia
Frone Georgeta
Duerel Ioana Georgiana
Bălaşa Manuela Cristina
Drãghici Maria Andreea
Matei Vali Cătălina
Bonciu Laura Andreea
Oprea Florentina
Ilinca Gabriela
Vlad Andreea Loredana
Albiţa Vasilica Elisabeta
Oncescu Oana Claudia
Rosu Elena
Zahariuc Anca
Burcea Claudia
Bidilã Cristina Ligia
Pipoş Anca Diana
Lincă Mirela
Botnaru Ana Maria
Popovici Ionica
Deliu Ana
Pivniceru Elena Viorica
Bãlescu Nicoleta Anamaria

Grupa 3

Cursurile încep Vineri 27 Iunie 2014, ora 17:00 la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina

Frâncu Ioana
Zaharia Loredana
Zgondea Ana
Jercan Adriana
Firicel Valeria Mirela
Ţuţuianu Carol
Ghica Ana Mihaela
Mărculescu Elena
Tihulcă Andreea Georgiana
Dragu Daniela
Miu Adriana
Cojocaru Ionela Cornelia
Oprea Andreea
Marinescu Elena Luiza
Trandafir Andreea
Bicescu Ecaterina
Boaţă Mădălina
Costache Mona Gabriela
Vlasie Monica Georgiana
Onosă Iulia Ioana Cristela
Pãun Ioana
Mocanu Simona Alexandra
Burtea Mihaela Roxana
Iordãchescu Antoaneta
Mocanu Adriana

Grupa 4

Cursurile încep Vineri 4 Iulie 2014, ora 17:00 la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina

Moroşan Alina
Nedelcu Florentina
Costache Sofia Mihaela
Petrescu Mădălina
Chiţă Andrada Elena
Tabac Aurelia Simona
Anton Elena Larisa
Niculae Doina
Irimia Ana Maria
Cocuş Cecilia
Gulie Pompilia Mihaela
Florescu Florica Crina
Stan Ioana Mirela
Chihae Mariana
Orban Ramona
Pîrvu Silvia Gabriela
Ciorei Laura Mihaela
Geaucă Mihaela Ramona
Olteanu Germina Nicoleta
Ţuţuianu Niculina
Frone Mădălina Ioana
Luca Roxana Hester
Neagoe Carmen Viorica
Ristea Doina
Sârmoiu Bianca Andreea
Zamfir Aurelia

Grupa 5

Cursurile încep Vineri 4 Iulie 2014, ora 17:00 la sediul Universității Europei de Sud-Est Lumina

Radu Ana
Bidilã Maria
Păun Mihaela Denisa
Petrescu Doina
Costea Andreea
Gâja Ionela Monica
Radu Marinela
Băjenaru Cornelia Elena
Mihai Monica
Petrescu Salome Ştefania
Bidilã Gabriela
Măcăneaţă Luminiţa Elena
Groza Mihaela
Pîrjol Raluca
Ignat Casandra Andreea
Nedelcu Laura
Aparaschivei Luminiţa
Constantin Gherghina
Urlan Patricia Iulia
Urlan Maricica
Cȋrjaru Mădălina liliana
Cucu Mariana
Panjak Mãdãlina
Ursulean Sidonia-Roxana
Gemil Daniela
Tudorache Gabriela

Următoarele persoane nu au fost selectate pentru cursurile de formare de competențe IT organizate în Regiunea 1 București-Ilfov datorită ocupării locurilor disponibile:

Rotaru Mariana
Alexandrescu Irina
Constantin Elena
Toma Angelica Alice
Bucur Sabina
Porumbel Luminiţa
Dinuţ Rozemaria Patricia
Sandu Ana
Enache Adina
Slave Alexandra Ştefania
Pătraşcu Mădălina

 

Citește mai departe:Competențe IT - București

Powered by BreezingForms

Formular de contact

Dacă doriți să ne contactați, vă rugăm să completați formularul alăturat.

Vă mulțumim!

Parteneri:
Lumina Institutii de Invatamant Uniunea Nationala pentru Drepturile Femeii din Romania Servicios Integrales de Contratacion e Intermediacion Dominus